ALPER HAYVANCILIK HAKKINDA

Hayvancılık sektörü, kapsadığı alan itibariyle çok geniş bir yelpazede değerlendirilir. Bu sektörde olanların başarılı olmak için iyi bilgi ve tecrübe donanımına sahip olması gerekiyor. Yetiştiricilikten, işletme, pazarlama ve finansmana kadar her kademesi önemlidir. Rekabetin ve maliyetlerin arttığı günümüz koşullarında eski usullerle hayvancılık yapmak artık zarar ettirmektedir. Tecrübe ve yeniliği harmanlayarak en iyiyi bulmak, uygulamak zorunluluk halini aldı.

Biz 35 yıldan daha uzun zamanlardan bu yana hayvan yetiştiriciliği yapıyoruz. Bir aile geleneği olarak hayvancılığın her aşamasını yapıyoruz. Topraktan, yem bitkileri tarımından, çiftlik kurma ve yönetmeye, süt mamulleri üretimine kadar her alanı yapıyor, iyi biliyoruz.

1976’den bu yana Türkiye’de her yerine canlı hayvan sevkıyatları yaptık. Ailenin yeni nesil bireyleri olarak biz de geleneği devam ettiriyoruz. ALPER Hayvancılık Tar. Hayv. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. Adıyla danışmanlık ve satış hizmetleri veriyoruz.

Dikkat Ettiğimiz Konular

Bir çiftlik kurulumunda ve işletmesinde mutlaka dikkat edilmesi gereken konular vardır. Her yatırımcı yaptığı yatırımdan doğal olarak para kazanmak ister. Bunun için de uzun ve kısa vadeli bir yatırımları tespit edip ona göre planlama yapmak gerekir. Hayvancılık, özellikle damızlık havyan yetiştiriciliği uzun vadeli plan yapmayı gerektiren bir alandır.

Bizimle Çalışarak Kazanacaksınız!

Sektörümüzün Türkiye ve dünyadaki durumunu yakından takip ediyor ve geleceğin çok daha iyi olacağını biliyoruz.

Bizimle çalışarak, Türkiye’nin en güvenli alışverişini yapabilirsiniz.

Bütün bilgi ve tecrübelerimizi sizinle paylaşmaya hazırız…

001-5-350x350

Bilgi Talep Formu

Hayvancılık Hizmetlerimiz ile ilgili firmamız soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz..